Pintaväri Eesti alustas oma tegevust 1993. aastal Spies Hecker autovärvide turustamisega Eestis. Pintaväri Eesti OÜ missioon on pakkuda parimaid lahendusi sõidukite ja tööstustehnika kvaliteetseks viimistluseks, koos tehnoloogilise nõustamise ja erialase koolitusega.

Pintaväri Eesti OÜ on üks juhtivaid kere- ja värvitöökodade professionaalseid partnereid Eestis. Koostöös Pintaväri Eestiga on projekteeritud ja seadistatud mitmed tuntud autoesinduste värvitöökojad nagu Elke Mustamäe AS, Topauto AS, Elke Mustakivi AS, Elke Rakvere AS, Amserv Tähe AS, Autohalle AS, Catwees OÜ, Volvo Estonia OÜ ning lisaks sellele oleme paigaldanud üle 40 värvikambri ja eeltööala Eesti erinevatesse töökodadesse.

Pakume oma koostööpartneritele ainult parimat arvestades nende reaalsete vajaduste ja soovidega. Koostöös sünnib tulemus, mis võimaldab töökojal pakkuda turul konkurentsivõimelist hinda ning teenida seejuures kasumit.

Ettevõtte eesmärgiks on teha pikaajalist koostööd ning pakkuda kvaliteetseid tooteid kere- ja värvitöökodadele koos tehnoloogilise nõustamise ja erialase koolitusega nii automaalritele kui plekkseppadele.

Meie professionaalne meeskond on Teile abiks töökodade projekteerimisel, seadistamisel, renoveerimisel ja hooldamisel. Lisaks sellele pakume erialaseid konsultatsioone ettevõtte juhtkonnale.