1)Vali meie lehelt sobivad tooted

2)Vali vajalik kogus ja kliki "LISA OSTUKORVI"

3)Koodi järgi segatavate värvide puhul täida avanenud hüpikaknas kõik väljad, see aitab meil Teile toon täpselt valmis segada. Kui värvikoodi lahtrit täita ei oska, kirjuta "EI TEA".

Värvikoodide võimalikud asukohad sõiduki peale ja koodi lipiku väljanägemise saad vaadata SIIT!

Tööstusvärvide puhul piisab, kui märgid ära "Mark" alla värvisarja nime (nt. RAL, NCS), värvikoodi alla kood (RAL puhul näiteks "9005") ja täpsustad ära tooni (nt. "Must"). Teistesse lahtritesse märgi "EI TEA"

Jälgi toote kirjeldust veendumaks, et toode ei vaja lisa komponente (näiteks lakkide, kruntide puhul kõvendi ja/või lahusti).

Kokkusobivad lahustid ja/või kõvendid leiad toote kirjeldusest.

4)Kui kõik vajalik olemas, siirdu ostukorvi, mille leiad ülevalt, paremast nurgast. Vaata, kas kõik vajalik sai lisatud. Vajadusel võid jätkata e-poes sirvimist.

5)Vali sobiv tarne- ja makseviis.

6)Täida ära kõik lahtrid ja ära unusta tutvuda meie ostutingimustega, ning kinnitada seda, tehes linnuke "Olen tutvunud ostutingimustega" ette.

7)Peale seda vajuta "VORMISTA TELLIMUS" ja suundu tasuma.

Nii lihtne see ongi. Kui jääd hätta või tekib küsimus mõne toote kohta, anna meile julgelt teada info@pintavari või helista +372 6556 118

Peale tellimuse eest tasumist vaatame selle üle ja saadame kauba Teile sobiva tarneviisiga teele. Vajadusel, tellimuse täpsustamisel, võtame Teiega ühendust.

Meeldivaid oste soovides,

Pintaväri Eesti meeskond