Väärt nõuanded professionaalseks värvimiseks!

 

Video 14: Värvitoonide sobitamine – 100% digitaalne

Meil on lihtsam ja usaldusväärsem viis, kui leida sobiv värvitoon värvikaartide abil. Värvispetsialist Inne Goossens juhatab Tony, läbi lihtsa ja efektiivse digitaalse värvivaliku, kasutades selleks ColorDialog Phoenix spectromeetrit ja Phoenix tarkvara. Kõigi maalrite suurim tõrge on loobumine tavapärasest, värvikaartidega tooni valikust. Digitaalse süsteemi kasutuselevõtt on suur väljakutse, aga kui te annate sellele võimaluse, siis saate aru, et kasutades modernset seadet on tegelikult võimalusi rohkem. Koos Permahyd Hi-Tec 480 vesivärviga pole teil ainult kiireim värvimisprotsess, vaid saavutate ka efektiivseimalt sobiliku värvitooni.

Video 13: Kuidas vältida väikseid auke (kraatreid) värvkattes?

Väiksed augud ja kraatrid viimistletud pinnal, on ebameeldivad defektid, eriti kui te ei tea, millest need on tekkinud ja kuidas neid edaspidi vältida. Tavaliselt tekivad need ilma terata baasvärvil-valdavalt punastel ja valgetel toonidel ning on põhjustatud liiga paksust värvikihist. Selles videos näete, milliseid meetmeid saate kasutada, et ennetada selliste defektide tekkimist ja näitame uut innovaatilist toodet, mis aitab teil luua veatu tulemuse.

Video 12: Eriviimistlus-Toonitud lakk

Axalta globaalsest autovärvide populaarsuse raportist tuleb välja, et tugeva pigmendiga erksad ja sügavad punased ning erilised sinised värvitoonid, muutuvad järjest rohkem populaarsemaks. Need intensiivsed ja elava efektiga ning varjunditega värvitoonid, loovad uusi trende Euroopa autopargis. Spies Hecker on pühendunult välja töötanud parandusvärvide süsteemi, et saavutada õige toon ja intensiivne sügav efekt. Säravate erksate varjundite tekitamiseks, kasutatakse siin toonitud lakki. Kui soovid sellest rohkem teada ning näha kuidas toimub nende värvidega parandusvärvimine, siis vaata antud videot .

Video 11: Permasolid Race Lakk 8700

Uus tehnoloogia, mida kasutame 8700 Race lakiga värvimisel, võimaldab oluliselt kokku hoida energiat ning kiirendada kuivamisprotsessi. Sujuva ülemineku ja kohtparanduste tegemine erineb natuke tavapärasest hajutusprotsessist.

See video sisaldab samm-sammult juhiseid, kuidas 1070 Race hajutuslahusti abil saavutada parim tulemus ning kuidas eemaldada poleerimise teel väiksemaid defekte, et tagada protsessi maksimaalne kiirus.

Video 10: Permasolid Speed-TEC Lakk 8810

Kui soovite saavutada värvimise maksimaalse kiiruse, siis võtke kasutusele meie uus Speed TEC tehnoloogia, koos 8810 lakiga. Uus 8810 lakk on osa meie Speed TEC täielikust värvimissüsteemist, mis lühendab oluliselt kogu värvimisprotsessi aega ning vähendab energiakulu, eriti just madalal temperatuuril +40°C ja isegi +20°C juures kuivatamisel.
Tänu Axalta uuele tehnoloogiale on tagatud laki hea täitevõime ja vertikaalne stabiilsus ning värvimisprotsessi paindlikkus.

Video 9: Värvimisprotsess 1,5 kihina

Enamikke Spies Hecker lakkidest saab kanda pinnale 1,5 kihina. Soovime jagada oma nõuandeid, et saavutada parim värvimissprotsessi tulemus.

Video 8: Permahyd® Hi-TEC 480 vesivärv: Mazda 46G Machine Gray

Mazda 46G Machine Grey värvitooni populaarsus kasvab, mis seab väljakutse paljudele värvitöökodadele, et teostada kvaliteetne parandusvärvimine.

Selles videos selgitame lahti olulised kohad, mis aitavad Teil saavutada kvaliteetse viimistlustulemuse.

Video 7: Värvidefektide parandamine kuivanud baasvärvil

Aeg- ajalt võime avastada ootamatud värvidefektid, mis on tekkinud juba kuivanud Hi-Tec baasvärvi pinnal, olgu selleks, kas siis hajutuse jälg või tolm ja mustus värvipinnal. Selliste probleemidega puutuvad maalrid kõige enam kokku.

Jälgi meie soovitusi nende kiireks parandamiseks.

Video 6: Värvi hajutamine

Me teame, et kui kasutada Permahyd Hi-Tec vesivärve, siis värviparanduste teostamisel on hajutuslahusti kasutamine vajalik ainult teatud juhtudel.

Sellel lühikesel videol näitame Teile, millal on mõistlik kasutada hajutuslahustit ja millal mitte.

Video 5: Ülikiire värvimisprotsess

Kui näeme siis usume! Selles videos näitame Teile tüüpilist värvimisprotsessi algusest lõpuni. Näeme, kuidas uus Speed Tec tootevalik toob esile värvimisprotsessi ülima efektiivsuse ja tootlikkuse, kulutades seejuures võimalikult vähe energiat, tegemata seejuures kompromisse kvaliteedis ja väljanägemises- tänu Axalta uusimale tehnoloogiale.

Speed Tec tootevalik pakub välja uue dimensiooni tänapäevastele värvitöökodadele. Kui oled tõeliselt huvitatud sellest süsteemist ja soovid seda praktiliselt näha, siis võta selleks 10 minutit aega,kõrvale tass kohvi ja vaata, mida me saame Teile pakkuda!

Video 4: 3-kihilise pärlmutter värvi värvimine

Kolme-kihilised pärlmutter värvitoonid tulevad järjest rohkem kasutusele ja need vajavad erilist tähelepanu parandusvärvimisel. Kui soovite saavutada kvaliteetse tulemuse esimese korraga, siis jälgige meie soovitusi ja nõuandeid- värvikaartide ettevalmistamisel, õige alusvärvi ning värvimis- ja hajutamise tehnika valikul.

Video 3: Hajutamise protsess

Hologrammid ja nähtavad üleminekud on enim esinevad probleemid suure teraga metallikvärvidega hajutamisel. Hi-Tec vesivärvidel on selle vältimiseks usaldusväärne ja jätkusuutlik protsess, mis aitab teil saavutada stabiilselt hea tulemuse. Jälgige meie nõuandeid sellel videol.

Video 2: Kontrolli värvi ühtlust (pilvisust)

Värvida kapotti Hi-Tec Performance 480 vesivärviga on lihtne, kui jälgite meie tehnilist kasutusjuhendit. Kui aga, soovite parandada mõnda keerulist värvi, mis on juba ebaühtlaselt (pilve) värvitud, siis peate teadma, kuidas seda teha parimal viisil.