VÄRVIKOMPLEKT KRUNT, VÄRV, LAKK JA TARVIKUD

Tootekood: 88899999
Tootevalik:

75,00 € 110,00 €

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu

Saadaval: 10 tk

Kirjeldus:

Kõik, mis vajad värvimiseks ühes komplektis! Enam lihtsamaks minna ei saa.

Vali lihtsalt, kas soovid epokrunti või täitekrunti, vaata kasutusjuhendit allpool, kus anname samm-sammult nõu, kuidas kogu kompleti kasutada!

KOMPLEKTIS:

 • 0.5L lakialuse värvi segu vastavalt teie värvikoodile
 • 0.5L laki töösegu (kõvendi + lakk)
 • 0.3L krundi töösegu (epo või täitekrunt)
 • 1L nitrolahustit püstoli pesemiseks
 • 1 vahalapp
 • 3 paari nitriilkindaid
 • 3 värvifiltrit
 • 1 paberteip 24mmx45m
 • 100ml silikonieemaldit pindade puhastamiseks
 • 4 värvisegamise pulka
 • 4 paberrätikut 30x38cm

KASUTUSJUHEND:

1.Peale pinna pahteldamist/lihvlimist/matistamist puhasta pind silikonieemaldiga. Immuta lapp silikonieemaldiga ja pühi pind puhtaks tekkinud tolmust ja rasvadest. Lase üleliigsel ainel pinnalt äta aurata umbes 1 minut.

2.Kata värvimist mitte vajavad pinnad kasutades selleks teipi ja kattepaberit/kilet.

3.Puhasta veelkord pind hoolikalt silikonieemaldajaga ja lase üleliigsel ainel 1 minut pinnalt aurustuda.

4.Kasutades suruõhku ja vahalappi, käi pind üle. See eemaldab viimased mustuse- ja tolmukübemed.

5.Kui värvid haljale metallile, siis soovitame kasutada esimeseks kihiks epo krunti märg-märjale meetodil. Sega krunt ja kõvendi omavahel topsis kokku kasutades selleks värvisegamise pulka, kalla segu läbi värvifiltri püstolisse. Kanna krunti pinnale kaks ühtlast kihti, kihtide vahel oota umbes 20 minutit. Peale viimast kihti on krunt üle värvitav 30 minutit kuni 72 tundi ilma, et vahepeal peaks pinda karestama.

6.Kui värvid vanale, matistatud värvipinnale või pahteldatud alale, soovitame kasutada täitevkrunti. Sega krunt ja kõvendi omavahel topsis kokku kasutades selleks värvisegamise pulka, kalla segu läbi värvifiltri püstolisse. Kanna krunti pinnale kaks kuni kolm ühtlast kihti, kihtide vahel oota umbes 20 minutit. Puhasta peale seda püstol nitrolahustiga ja lase krundil kuivada 12-24 tundi. Peale seda lihvi krunt ja ülemineku kohad (kui neid on) siledaks P500-P600 paberiga, ilma veeta, kasutades selleks ekstsentriklihvijat või käsitsi.

7.Peale lihvimist puhasta töödeldav ja ümritsev pind esmalt suruõhuga ja seejärel silikonieemaldajaga immutatud lapiga. Lase üleliigsel silikonieemaldajal pinnalt ära auruda umbes 1 minut.

8.Puhasta pind vahalapi ja suruõhuga.

9.Kata krunt värviga. Värv on juba kasutusvalmis ja tuleb eelnevalt lihtsalt läbi segada. Kalla värvi töösegu läbi värvifiltri püstolisse. Lase esimene kiht õhukeselt pinnale ja oota 5 minutit, seejärel lase umbes 30 cm kauguselt peale teine kiht. Jälgi, et teine kiht kataks ühtlaselt alupinna selliselt, et toon oleks ühtlane ja ei alupind ei kumaks läbi. Vajadusel lase ka teine kiht oodates eelnevalt 15-25 minutit, kuni esimene kiht on kuivanud ühtlaselt matiks. Viimane kiht lase peale nö. udu kiht. See tagab ühtlase efekti paiknemise. Udu kiht lase peale 5-10 minutit peale viimast kihti. Puhasta püstol hoolikalt peale värvimist nitrolahustiga.

10.Kuni värv kuivab, sega valmis lakk. Kalla laki topsi kõvendi ja sega läbi, kasutades selleks komplektis olevat värvisegamise pulka. Kalla valmis segatud laki töösegu läbi värvifiltri püstolisse.

11.Kui värv on kuivanud ühtlaselt matiks (10-15 minutit peale viimast kihti), kanna pinnale lakk. Lase esimene kiht õhemalt peale ja oota 10-15 minutit. Seejärel lase peale teine kiht. Jälgi, et see kiht kataks ilusti ja ühtlaselt ja, et tulemuseks jääks ühtlane ja läikiv pind. Kui oled tulemusega rahul, puhasta püstol nitrolahustiga.

12.Eemalda lakitava detaili servades olevad teibid 10-15 minutit peale viimast laki kihti. Nii tagad, et lakk vajub kuivades ühtlaseks ja sul ei teki detaili servadesse teravaid rante.

13. Lase lakil kuivada 12-24 tundi ja seejärel eemalda ümbritsevatelt detailidelt kattepaber/kile ja teibid. Peale 24 tundi võid detaili kokku komplekteerida. 

Nimetus Kirjeldus
EPO KRUNT Haljale metallile
TÄITEKRUNT Vanale, matistatud värvile või pahtlile
Palun oodake hetk!