Kvaliteetsed tooted on olulised, kuid veelgi tähtsam on teenuste kvaliteet ja ulatus, mis kuuluvad antud valdkonna juurde. Üks meie põhimõtteid on olla alati oma partneritele lähedal ning pakkuda parimaid lahendusi kere värvimistööde teostamisel.

Pakutavad teenused:

Keretöökoja seadmete teenindus ja hooldus

KA KÕIGE PAREMAD SEADMED VAJAVAD HOOLDUST

Meie kogenud hooldusmeeskond pakub värvikambrite hooldust erinevat tüüpi ja marki värvikambritele (Spanesi, Termomeccanica, Blowtherm, Wolf, Usi jne) olgu selleks, kas filtrite vahetus või probleemid kütteseadmetega. Vajadusel aitame Teil kolida värvikambrid ja töökoja seadmed ühelt pinnalt teisele.

Täpsema info saamiseks võtke palun ühendust Pintaväri Eesti OÜ müügikontoriga või helistage: +372 5037 694

Värvimaterjalide tehniline tugi

Oleme alati kättesaadavad ja aitame leida Teie probleemidele lahenduse.

Keretöökodade haldus

AITAME TEID UUE VÄRVITÖÖKOJA PROJEKTEERIMISEL JA MUUTA OLEMASOLEV TÖÖKODA EFEKTIIVSEMAKS

Olla kliendile konsultant tähendab teada, mis on töökojale oluline ja kuidas planeerida värvitöökoda.Koostöös Spanesi tehnilise planeerimisbürooga kavandame täpsed tehnoloogilised lahendused , mis arvestavad lisaks energiasäästu ja keskkonnakaitset. Teostatud projektid on selged ja arusaadavad, tänu tänapäevasele tarkvarale, mis võimaldavad teha maksimaalselt nähtavaks komplekti kuuluvad seadmed. Tänu aastatepikkusele kogemusele kere- ja värvitöökodade osas suudame pakkuda klientidele parimaid lahendusi.

Efektiivsuse ja kasumlikkuse tõstmiseks aitame Teie tööprotsesse optimeerida, sealhulgas pakume abi keretöökodade haldamisel. Soovi korral jälgime Teie töökojas värvimisprotsessi tööd vajaliku perioodi vältel ning pakume seejärel välja konkreetsed lahendused kõikide protsesside tõhustamiseks.

Olgu tegemist kerevenituspinkide või keevitusseadmetega, Pintaväri Eesti OÜ valikust leiab igaüks enda soovidele ja võimalustele vastavad seadmed.Kuna soovime oma klientidele pakkuda vaid parimat, siis teeme koostööd ainult oma ala tippudega, milleks on Spanesi kerevenituspingid ja mõõteseadmed ning GYS keevitus- ja keretöökodade seadmed.Mõlemad tootjad kasutavad seadmete väljatöötamiseks reaalset töökoda, kus testitakse ja töötatakse välja seadmed, mis on pälvinud enamike autotootjate heakskiidud ja sertifikaadid.Suudame pakkuda klientidele täiusliku valiku alates üksikutest seadmetest, kuni keretöökodade projekteerimise ja sisustamiseni välja.

Värvi- ja keretööalased koolitused

Pakume tehnilisi ja mittetehnilisi koolitusi automaalritele, autoplekkseppadele ning keretöökodade haldajatele. Lisaks valmistame ette individuaalkoolitusi vastavalt Teie vajadustele.