Keretöökoda

Autoremondi ja keretöökoja sisustuse müük

Pakume kogu vajaliku paketi autoremondi, eelkõige kere- ja värvitöökoja seadmeid koos töökoja planeerimise ja seadistamisega ning hilisema järelteenindusega. Meie valikust leiate erinevaid autoremondi seadmeid ja tarvikuid tuntud tootjatelt nagu Spanesi, GYS, Termomeccanica, Teroson, Sata, IRT, Drester, Herckules, 3M, Bossauto, Ionstar, Formeco, Roberlo, Spies Hecker

Meie eesmärk on pakkuda teile parimaid lahendusi juhtivatelt tootjatelt, tagades vastupidavad ja ohutud töötingimused. Olenemata sellest, kas vajate uut tõstukit, töökoja seadistamiseks vajalikku varustust või tööriistu keretöödeks, oleme teie usaldusväärne partner.

Investeerige oma autoremonditöökoja parimatesse sisustuslahendustesse, et suurendada töö efektiivsust ja tagada klientide rahulolu. Vaadake meie laia tootevalikut täna ja leidke sobivad lahendused, et muuta teie autoremonditöökoda täiuslikuks.

Millist sisustust läheb auto kereremondi töökojas vaja?

Tänapäeva autotootjatel on kehtestatud spetsiifilised standardid, mida on oluline jälgida. Professionaalses auto kereremondi töökojas on olemas kõik vajalik varustus vastavalt autotootjate nõuetele. Mõned näited toodetest, mida vajatakse kereremondi töökojas:

  • Digitaalseid mõõteseadmeid, nagu näiteks Spanesi TOUCH elektrooniline mõõteseade. Diagnostika ja mõõteseadmed aitavad hinnata vigastuse ulatust ja suurust. Spanesi TOUCH elektrooniline mõõteseade võimaldab täpset 3D mõõdistamist, tagades keretööde täpsuse ja efektiivsuse. See innovatiivne lahendus autokerede remondi valdkonnas tagab tipptasemel tulemused vastavalt autotootjate standarditele. 

  • Kerevenituspink, nagu näiteks Spanesi 106

  • Spetsiaalseid keevitusseadmeid, nagu näiteks GYS MIG MAG

  • Plekitööriistad, nt mõlgieemalduskomplekt

  • Tõstevahendid, sh auto käärtõstukid, autopukid, tungrauad

  • Erinevad manuaalsed ja elektrilised tööriistad, sealhulgas kruvikeerajad, tangid, saed, lihvijad ja muu

  • Üldine töökoja sisustus, nt tööpingid, detailihoidjad, ohutusvarustus, tööstuslik ventilaator ja soojapuhur, tolmueemalduse vahendid, rehvitööde puhul rehvipink jne

  • Muud vajalikud autoremondi seadmed ja tööriistad sõltuvalt pakutavatest teenustest

Investeerige kvaliteetsesse töövahenditesse, et tagada teie auto kereremondi töökoja professionaalsus ja konkurentsivõime. Aitame teil valida kogu sobiva valiku tööriistu keretöökoja sisustamiseks.

Kuidas valida parimad seadmed ja sisustus auto kereremondi jaoks?

Parimate seadmete ja sisustuse valimine auto kereremondi jaoks on otsustava tähtsusega, et tagada tõhus ja kvaliteetne töö. Esiteks on oluline järgida autotootjate poolt seatud nõudeid, valides seadmed, mis vastavad nende standarditele. See hõlmab digitaalseid mõõteseadmeid, kerevenituspinke ja spetsiaalseid keevitusseadmeid.

Diagnostika ja mõõteseadmed on esmased vahendid, mida vajate vigastuste hindamiseks. Pintaväri Eesti pakub tipptasemel lahendusi, näiteks Spanesi TOUCH elektroonilist mõõteseadet, mis võimaldab täpset 3D mõõdistamist, tagades täpsed keretööd.

Lisaks peate valima vastupidava töökoja sisustuse, sealhulgas töökoja tõstukid, tööriistakärud ja õli- ning õhusüsteemid. Meie autopoe lai valik kvaliteetseid seadmeid ja sisustust aitab muuta teie auto kereremondi töökoda tõhusamaks ja paremini varustatuks. Investeerige õigetesse vahenditesse, et tagada teie töökoja professionaalsus ja tippkvaliteediga autoremonditööd. Meie ettevõte asub Tallinnas, aga autoremondiks vajalikke tarvikuid on võimalik tellida ka e-poest.

Palun oodake hetk!