Värvimaterjalid

Autovärvide müük

Pintaväri Eesti OÜ pakub laia valikut autovärve, mis on spetsiaalselt toonitud, võttes arvesse ka värvi pleekimist. Kvaliteetsed ja vastupidavad autovärvid aitavad säilitada auto välimust aastateks, kaitstes seda keskkonnamõju eest, sh UV-kiirguse, saasteainete ja niiskuse eest, ning isegi mehaaniliste kahjustuste eest.

Autovärvide müük koodi järgi

Meie eesmärk on pakkuda parimat kvaliteeti ja teenust klientidele, kes otsivad autovärvide müüki koodi järgi, võttes samal ajal arvesse ka värvi pleekimise olulisust. Meie eksperdid on alati valmis aitama valida teil õiget värvitooni, mis täpselt sobiks teie auto värvi koodiga ning tagaks vastupidavuse ja sära pikaks ajaks. Meie ettevõtte autovärvide valikust leiab igaüks endale sobiva – alates klassikalisest mustast kuni erksate ja trendikate toonideni. Autovärvide koodi järgi segamiseks kasutame Spies Hecker ColorDialog spectrophotometri täpsust, mis aitab tagada täpse värvitooni. Keerukamate värvide puhul teeb eraldi täpistoonimise meie kolorist. Pakume autovärve lisaks suurtele kogustele ka väiksemates kogustes, vastavalt teie vajadustele. Vajadusel valmistame teile värvi aerosoolpakendis lihtsamateks parandusteks või pintsliga autoparandusvärvid pudelis väikeste kohtparanduste tegemiseks

 Paindlikkus ja täpsus on meie teenuste alustalad, et tagada teie rahulolu ja sõiduki ideaalne väljanägemine. Valige meie professionaalne lähenemine autovärvidele ja usaldage meid, et teie sõiduk säraks taas oma algses hiilguses. 

Mida läheb vaja auto värvimiseks?

Kvaliteetne värvkate on oluline auto välimuse ja sära säilitamiseks. Olgu tegemist kogu auto värvimise või auto detailide värvimisega, meie teenuste- ja tootevalikust leiate sobiva lahenduse, et muuta sõiduki välimus värskeks ja kauniks. Lisaks kvaliteetsele autovärvile, mis vastab täpselt teie sõiduki värvikoodile, pakume teile sobiva värvitehnoloogia koos vajalike abimaterjalidega, et tagada värvkatte püsiv ja kauakestev kaitse ilmastikutegurite vastu.

Meie kogenud meeskonnal on vajalikke teadmisi ja oskusi, et pakkuda teile parim lahendus. Lisaks kvaliteetsele autovärvile ja viimistlustarvikutele pakume ka professionaalset nõustamist ja juhiseid, et värvitööd sujuksid ja auto värvimine oleks lihtne ning tõhus. Kui soovite teha ise lihtsamaid auto värviparandusi, pakume ka spray-autovärvi, mis teeb protsessi mugavaks. 

Autode värvimiseks on vajalikud mitmed olulised värvitööde materjalid, mida pakume, et tagada teie sõiduki sujuv värvimisprotsess. Kvaliteetne autovärv on tähtis, kuid lisaks sellele pakume teile kõik vajalikud abimaterjalid, mis on vajalikud ideaalse tulemuse saavutamiseks.

Auto värvimiseks vajame järgnevaid materjale:

  1. Puhastusvahendid: Enne värvimise alustamist on oluline eemaldada sõiduki pinnalt mustus, rasv ja muud saasteained, et tagada värvi parem nakkuvus.
  2. Liivapaber ja lihvimistarvikud: Pindade ettevalmistamiseks on vajalikud õiged lihvimisvahendid. See aitab saavutada sileda ja ühtlase pinna enne värvimist ning tagab erinevate värvimaterjalide omavahelise nakkuvuse. Kvaliteetne paber kestab kaua ja jätab kvaliteetsema pinna. Pintavari.ee tootevalikust leiate kvaliteetsete tootjate paberid nagu näiteks 3M, Roberlo ja Boss Auto.
  3. Pahtel: Võimaldab täita väiksemad mõlgid ja ebatasasused. Viimistluseks on näiteks väga heaks variandiks ROBERLO MULTIEXTENDER täitepahtel.
  4. Kruntvärv: Enne lõplikku värvimist kasutatakse kvaliteetset kruntvärvi, et tagada hea nakkepind ja kaitsta korrosiooni eest. Eriti oluline on kasutada nakkekrunti haljaste metall- ja plastikpindade puhul. 
  5. Täitevkrunt: Täidab väiksemad ebatasasused ning isoleerib aluspinna luues sobiva aluspinna värvkattele. Kvaliteetne krunt katab hästi, on lihtsasti lihvitav ja ei kuiva aja möödudes järele.
  6. Autovärv: Kvaliteetne autovärv, mis vastab täpselt teie sõiduki värvikoodile, tagab täpse sobivuse ja vastupidavuse ilmastikumõjudele. Kindlasti oled märganud turul ka soodsamaid autovärve, kuid siinjuures tasub meeles pidada, et odavamad autovärvid ei kata nii hästi ja seega on nende kulu suurem. Auto värvimise hind võib odavamate värvide eelistamisel tunduda esialgu soodsam, kuid lõppkokkuvõttes kujuneb auto värvimise hind samaväärseks, nagu siis, kui otsustate kvaliteetsema autovärvi kasuks. Lisaks on kvaliteetsed autovärvid parema värvi sobivusega, lihtsamad kasutada ja pole kasutades nii kapriissed (ei hakka aluspinnaga reageerima).
  7. Lakk: Kõrgkvaliteetne lakk lisab mitte ainult särava viimistluse, vaid kaitseb ka sõiduki värvipinda keskkonnamõjude ja kriimustuste eest. Laki puhul on tegu viimase kihiga sõiduki värvimise protsessis ja on seega väga oluline kasutada korralikku lakki. Kvaliteetsed lakid on parema vertikaalse stabiilsusega (lakk ei lähe jooksma), palju lihtsamad kasutada, katavad ühtlasemalt, parema ja püsivama läikega ja pikema kestvusega. Näiteks võime pintavari.ee tootevalikust tuua välja Spies Heckeri Diamond 8450 ja Roberlo Kronox 620 UHS lakid, mis on ennast korduvalt klientidele tõestanud.
  8. Kattematerjalid: Kaitske need osad, mida ei soovi värvida, näiteks aknad, kroomosad ja rehvid, kasutades selleks spetsiaalseid kattematerjale. Võta hoolikalt aega kinni katmiseks, sest palju lihtsam on korralikult kinni katta, kui hakata hiljem värvi soovimatutest kohtadest eemaldama.

Meie lai valik autovärve ja abimaterjale võimaldab teil saada kõik vajaliku ühest kohast, muutes autode värvitööd lihtsaks ja tõhusaks. Usaldage meie professionaalset meeskonda, et saavutada sõiduki värske ja vastupidav viimistlus.

Kuidas valida parim auto või tööstusvärv?

Valides parimat auto- või tööstusvärvi, on oluline pöörata tähelepanu mitmele olulisele faktorile, et tagada vastupidav ja kvaliteetne tulemus. Meie tootevalikust leiab erinevad värvisarjad vastavalt värvitavale pinnale. Värvimaterjalide valiku juures on oluline, et erinevad tooted, nt pahtlid, krundid, värvid ja lakid, sobituksid ideaalselt omavahel kokku. Ainult nii saame tagada kauakestva kvaliteedi.

Permahyd Hi-Tec vesivärvid sõidukite värvimiseks

Permasolid 2K pinnavärvid sõidukite värvimiseks

Permacron lahustibaasil efektvärvid tööstusele

Permafleet veoauto värvid ja tööstusvärvid erinevaks otstarbeks

Sõidukite remontvärvimiseks on autotootjad välja töötanud spetsiaalse värvimistehnoloogia, mis vastab nende poolt kehtestatud nõuetele. Jälgides neid reegleid on tagatud vastupidav värvkate aastateks. Erinevate tootjate puhul võib see erineda. Täpsema info saamiseks pöörduge meie müügispetsialisti poole.

Tööstuslikus värvimises on oluline teada, millised nõudmised on värvkattele ning millistele tingimustele värvkate peab vastama. Samuti on oluline, mis materjalist on valmistatud värvitavad detailid, et saaks valida sobiva tehnoloogia koos vastava krundi ja värviga. Kui värvitavate pindade täpne koostis pole teada, on võimalik teha eelnev proovivärvimine koos nakketestiga. Täpsema info saamiseks pöörduge meie müügispetsialisti poole.

Meie meeskond on alati valmis pakkuma nõuandeid ja abi õigete toodete valimisel vastavalt teie vajadustele. Valige meie tooted, et saavutada professionaalne ja vastupidav tulemus oma auto või tööstustehnika värvimisel. Meie ettevõte asub Tallinnas, aga autovärve ja teisi viimistlustarvikuid on võimalik tellida meie e-poest.

 

Palun oodake hetk!